Rozsiahla záhrada iba pre Vás

Špeciálne akcie

Akcie pre páry

04.01.2022
Ubytovanie Košice okolie
1

Služby

 

Ubytovanie Košice okolieLinde Gast Haus Vám ponúka ubytovanie v blízkosti mesta Košice v rodinnom dome s troma dvojložkovými izbami, obývacou miestnosťou, galériou na poschodí pre príjemné posedenie, kuchyňou, kúpelňou s WC, samostatné WC. Izby sú štandardne vybavené manželskými posteľami, postelným a úložnými priestormi. 

 

V celom rodinnom dome je dostupný bezdrôtový WIFI internet, ktorého používanie je zdarma. Taktiež je pokrytý signálom všetkých naších mobilných operátorov.

 

Snažíme sa ponúkať širokú škálu služieb. Ponúkame v cene rozsiahlu záhradu s posedením, grillom, možnosti využívania bazénu, trampolíny, detského ihriska, stolného tenisu, parkoviska - všetko pre komfortné ubytovanie.

 

Rozhodli sme sa rozšíriť naše služby o ponuku výletov s dopravou. Okolie Košíc ponúka množstvo možností naplnenia programu. Výber záleží len na Vás o aký druh aktivít máte záujem kultúrne pamiatky, (Jasovská ľadová jaskyňa, Betliar, Budimírsky Kaštieľ, Herľany gejzír) alebo skôr chcete zažiť zábavu na kúpaliskách, na miestach s ponukou atrakcií ako napr. Alpínka v Košiciach (minigolf, tarzania, volejbal), alebo iný druh aktivít.